Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.
Hydraulický zvedák sloupkový | 2t
550 Kč
Hydraulický sloupkový zvedák pro široké využití v garáži, dílně atd.
Další informace
| Hmotnost | 2,5 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 2 t |
| Min. výška | 181 mm |
| Max. výška | 345 mm |
| Zdvih | 116 mm |
| Stavitelná výška | 48 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 2,5 kg |









