Kombinované kladivo slouží k vrtání a sekání, kde úhel sekání je nastavitelný 12ti stupňovit ým zámkem sekáče. Je vybaveno anti-vibračním systémem, díky němuž snižuje únavu při práci. Pokud jsou opotřebované uhlíky, kladivo se automaticky vypne. Využití: pro práci se stavebními materiály – cihly, beton nebo kámen. Úhel sekání je nastavitelný pomocí 12ti zámků sekáče Ergonomická měkká rukojeť 360° Indikátor napájení Ochrana proti opotřebeným uhlíkům Anti-vibrační systém – snížení pracovní námahy 6 ti stupňová regulace otáček a příklepu Chráněno bezpečnostní spojkou
Kombinované kladivo XTline XT106061
5 530 Kč
Kombinované kladivo slouží k vrtání a sekání, kde úhel sekání je nastavitelný 12ti stupňovit ým zámkem sekáče. Je vybaveno anti-vibračním systémem, díky němuž snižuje únavu při práci. Pokud jsou opotřebované uhlíky, kladivo se automaticky vypne. …
Další informace
| Hmotnost | 6,14 kg |
|---|---|
| Otáčky | 300 – 760 ot/min |
| Počet úderů | 1 900 – 4 860 úderů/min |
| Poměr vrtání / sekání | 80 / 20% |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 230 V |
| Upnutí nástroje | SDS MAX |
| Značka | XTline |
| Max. vrtací výkon do zdiva/betonu | 40 mm |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 6,14 kg |
| Typ kladiva | Kombinovaná kladiva |
| Síla pneumatického příklepu | 7 J |

















