- 2-valcový agregát s olejovým mazáním
- Pohon na přímo
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø5 x 52 x 86 mm
57 Kč
Ruční řezačka obkladů a dlažeb 750 mm XTline XT170750
3 380 KčKompresorový agregát Aircraft® VKM 362 M – přímý pohon
37 439 Kč
2-valcový agregát s olejovým mazáním. Pohon na přímo
Další informace
| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Max. průtok | 310 l/min |
| Otáčky | 1 420 ot/min |
| Válce / stupně | 2 / 1 |
| Příkon | 2 200 W |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 50 kg |








