- Dokonalé odstranění kondenzátu a vlhkosti ze stlačeného vzduchu – nejlepší ochrana vašich strojů a příslušenství
- Vysoká úspornost
- Vynikající poměr cena/výkon
- Žádné zbytečné ztráty tlaku díky vestavěnému automatickému odvaděči kondenzátu
- Prodloužení životnosti připojených strojů a nářadí
- Snadné ovládání
Kondenzační sušička Aircraft® AD 340
81 828 Kč
Dokonalé odstranění kondenzátu a vlhkosti ze stlačeného vzduchu – nejlepší ochrana vašich strojů a příslušenství Vysoká úspornost Vynikající poměr cena/výkon Žádné zbytečné ztráty tlaku díky vestavěnému automatickému odvaděči kondenzátu Prodloužení životnosti připojených strojů a nářadí…
Další informace
| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Objemový proud | 5 666 l/min 340 m³/h |
| Přípojka vzduchu | 1 |
| Max. provozní tlak | 16 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 485 × 614 × 595 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 600 W |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 60 kg |

_kondenzacni-susicka-aircraft-ad-340.jpg?662f80ea)








