- Pro ocelové obrobky
- Díky pružině lze svěrku nasadit jednou rukou
- Po umístění drží svěrka na obrobku díky magnetu
- Z tepelně zpracované a poniklované oceli pro dlouhou životnost
- Součástí dodávky je jeden V-nástavec
- Lze rozšířit o další V-nástavce nebo klíny
EXTOL PREMIUM 8890600P Míchací metla 600x120 mm
250 Kč
OPTIMUM Sloupová převodová vrtačka OPTIMUM® OPTIdrill DH 32 GS
101 570 KčMaxnetická svěrka Schweißkraft® Dostupné varianty: Maxnetická svěrka 140 mm Schweißkraft® MSZ 140
773 Kč
Pro ocelové obrobky. Díky pružině lze svěrku nasadit jednou rukou. Po umístění drží svěrka na obrobku díky magnetu. Z tepelně zpracované a poniklované oceli pro dlouhou životnost. Součástí dodávky je jeden V-nástavec. Lze rozšířit o další V-nástavce nebo klíny
Další informace
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Maxnetická svěrka 140 mm Schweißkraft® MSZ 140 |
| Max. svěrná síla | 140 kg |
| Svěrná šířka | 90 mm |
| Průřez | 13 x 6 mm |
| Vyložení | 64mm |
| Průměr závitu | M6 |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Schweißkraft® |
| Hmotnost | 0,4 kg |

_maxneticka-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_maxneticka-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)
_maxneticka-sverka-schwei--kraft.jpg?662f80ea)







