Toto silné míchadlo je určeno k rozmíchání stavebních hmot jako např. malty, omítky, lepidla, dále barev a laků. Míchadlo má silnou synchronizovanou převodovku, která lehce přepíná mezi dvěma rozsahy a regulátor rychlosti pro jemnější přizpůsobení otáček vzhledem k viskozitě míchané směsi. Elektronicky regulovaný start zabraňuje vystříknutí míchané hmoty a zvyšuje bezpečnost práce. Systém konstantních otáček udržuje stejné otáčky bez ohledu na zatížení stroje, což umožňuje rovnoměrné promíchání směsi. Pro zajištění delší životnosti je elektromotor je vybaven kontrolní elektronikou, která ho chrání před přetížením. Chytrý návrh madel dává míchadlu výbornou stabilitu při opření o zeď a při položení na zem udržuje motor co nejdále od země. Větrací otvory motoru jsou na bočních stranách, takže motor je lépe chráněný proti vniknutí nečistot nebo vody. Výměna uhlíků je velmi snadná díky tomu, že jsou přístupné zvenčí.
Optimum BME svěrák 3052632
1 245 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø15 x 100 x 160 mm
204 KčMíchadlo EXTOL INDUSTRIAL 8790600
3 149 Kč
Toto silné míchadlo je určeno k rozmíchání stavebních hmot jako např. malty, omítky, lepidla, dále barev a laků. Míchadlo má silnou synchronizovanou převodovku, která lehce přepíná mezi dvěma rozsahy a regulátor rychlosti pro jemnější přizpůsobení otáček vzhledem…
Další informace
| Hmotnost | 5,6 kg |
|---|---|
| 2. rychlostní stupeň (bez zatížení) | 300 – 700 /min |
| 1. rychlostní stupeň (bez zatížení) | 180 – 400 /min |
| Záruka | 2 roky |
| Průměr míchacího koše | 140 mm |
| Dva rychlostní stupně | ano |
| Pomalý rozběh (soft start) | ano |
| Konstantní otáčky během zatížení | ano |
| Ochrana proti přetížení | ano |
| Velikost závitu vřetena přístroje | M14 |
| Velikost závitu míchací metly | M14 |
| Délka míchací metly | 600 mm |
| Info | dva rychlostní stupně, pozvolným rozběhem, regulátorem otáček a elektronika pro zajištění konstantních otáček |
| Příkon | 1 800 W |
| Napětí | 230 V |
| Regulace otáček | S regulací |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 5,6 kg |














