Mobilní ventilátor vhodný pro odvádění teplého vzduchu, dýmu, prachu, plynů, zápachu a jinak zatíženého vzduchu.
FERM Sponky - 25 mm, 960 ks, pro ATM1042, ATM1051
169 Kč
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 14x14 mm
33 KčMobilní ventilátor Unicraft® MV 30
4 534 Kč
Mobilní ventilátor vhodný pro odvádění teplého vzduchu, dýmu, prachu, plynů, zápachu a jinak zatíženého vzduchu.
Další informace
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Průměr koše | 380 mm |
| Průměr lopatkového kola | 300 mm |
| Max. množství vzduchu | 65 m3/min |
| Stupeň ochrany | IP54 |
| Otáčky | 2 800 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 420 × 380 × 380 mm |
| Příkon | 550 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Unicraft® |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 15 kg |








