Ideální nástroj pro renovace a údržbu interiérů nebo běžné práce v domácnosti. V jednom balení obdržíte frézku, přímou brusku a vyřezávač kružnic. Tento stroj má 10 krát vyšší rychlost než běžná vrtačka a díky přiloženým frézám s ním můžete řezat a tvarovat různé typy materiálů (dřeva, dřevěných podlah, dřevotřísce, sádrokartónu, plastu, tenkém hliníku, akrylátu, sklolaminátu…).
Multifunkční frézka EXTOL CRAFT 408010
2 290 Kč
Ideální nástroj pro renovace a údržbu interiérů nebo běžné práce v domácnosti. V jednom balení obdržíte frézku, přímou brusku a vyřezávač kružnic. Tento stroj má 10 krát vyšší rychlost než běžná vrtačka a díky přiloženým…
Další informace
| Hmotnost | 1,3 kg |
|---|---|
| Příslušenství | 5 ks kleštin, 4 ks fréz, 2 ks klíčů |
| Otáčky | 10 000 – 30 000 /min |
| Příkon | 600 W |
| Napětí | 230 V |
| Průměr upínací kleštiny | 6,3 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Typ frézky | Horní frézky |



















