Kompresor Comprecise je výkonný a kvalitní zařízení, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001. Každý kompresor je před expedicí testován na zkušební stolici. Výběr kompresoru je především ovlivněn požadovaným množstvím odebíraného vzduchu a pracovním tlakem připojeného spotřebiče.
Olejový kompresor COMPRECISE H3/50/2P
7 534 Kč
Kompresor Comprecise je výkonný a kvalitní zařízení, při jejichž výrobě je uplatňován systém řízení kvality ISO 9001. Každý kompresor je před expedicí testován na zkušební stolici. Výběr kompresoru je především ovlivněn požadovaným množstvím odebíraného vzduchu…
Další informace
| Hmotnost | 40 kg |
|---|---|
| Otáčky | 2 850 /min. |
| Dodávané množství vzduchu | 182 l/min. |
| Průměr pístů | 47 x 36 mm |
| Počet pístů | 2 ks |
| Rozměr stroje | 750 x 320 x 690 mm |
| Hladina hluku | 97 db |
| Počet výstupů na vzduch | 2 |
| Záruka | 2 roky |
| Tlak (bar) | 8 |
| Tlaková nádoba (l) | 50 |
| Sací výkon (l/min) | 357 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 2 250 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | COMPRECISE |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 40 kg |


_olejovy-kompresor-comprecise-h3-50-2p.jpg?662f80ea)
_olejovy-kompresor-comprecise-h3-50-2p.jpg?662f80ea)







