Jednopístový olejový vzduchový kompresor s tlakovou nádobou o objemu 24l je určen k použití všude tam, kde je stlačeného vzduchu zapotřebí, tj. např. k nanášení barev stříkací pistolí, čištění tlakovým vzduchem ofukovací pistolí, pískování, olejování či mytí mlžící pistolí, plnění vzduchem plničem pneumatik, dále pro pohon pneumatického nářadí s ohledem na spotřebu vzduchu tímto nářadím a plnícím výkonem kompresoru apod..Tento kompresor je plnícím výkonem stejně výkonný, jako levné kompresory jiných značek s příkonem 1500W, což lze jednoduše ověřit pomocí přiloženého vzorečku.
Soustruh na kov s digitálním odměřováním PROMA SPFX-1500PH
637 550 Kč
Rychloupínací matice M14 pro úhlovou brusku EXTOL PREMIUM 8898050
275 KčOlejový kopresor EXTOL CRAFT 418201
2 990 Kč
Jednopístový olejový vzduchový kompresor s tlakovou nádobou o objemu 24l je určen k použití všude tam, kde je stlačeného vzduchu zapotřebí, tj. např. k nanášení barev stříkací pistolí, čištění tlakovým vzduchem ofukovací pistolí, pískování, olejování…
Další informace
| Hmotnost | 19 kg |
|---|---|
| Čas plnění | 95 min |
| Otáčky | 2 800 /min |
| Tlak (bar) | 8 |
| Tlaková nádoba (l) | 24 |
| Sací výkon (l/min) | 154 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 19 kg |
















