- Kvalitní elektromotor s vysokým točivým momentem
- Odlehčení při rozběhu motoru
- Tepelná ochrana motoru před přehřátím a přetížením
- Tlaková nádoba je chráněna práškovou barvou
- Plně automatické zapínání a vypínání
- Gumové patky pro tlumení vibrací
- Pomocí regulátoru tlaku lze plynule nastavit požadovaný pracovní tlak
- Spínače a armatury jsou optimálně chráněny proti poškození pomocí trubkového rámu
Scheppach HMS 1070 5902206901
9 055 Kč
1x Brusný papír na suchý zip Bosch 93x185 mm 8děr Dostupné varianty: 1x Brusný papír na suchý zip - Bosch 93x185 8děr/hrubost 120
13 KčOlejový přenosný kompresor Aircraft® Airboy 262 E
7 810 Kč
Kvalitní elektromotor s vysokým točivým momentem Odlehčení při rozběhu motoru Tepelná ochrana motoru před přehřátím a přetížením Tlaková nádoba je chráněna práškovou barvou Plně automatické zapínání a vypínání Gumové patky pro tlumení vibrací Pomocí regulátoru tlaku…
Další informace
| Hmotnost | 22 kg |
|---|---|
| Kompresní systém | HOS |
| Plnící výkon cca | 155 l/min |
| Otáčky | 2 850 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 555 × 430 × 318 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 97 dB(A) |
| Válce / stupně | 1 / 1 |
| Tlak (bar) | 10 |
| Sací výkon (l/min) | 250 |
| Tlaková nádoba (l) | 2,4 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 22 kg |








