- Odkládací police
- Hluková izolace
- Držák pro pracovní lampu LED 3-500
- Automatické spouštění/vypnutí: automaticky spustí/vypne se zpožděním 2 – 3 s.
OPTIMUM Podstavec s odsáváním GU 1 (400 V) pro kotoučové brusky
25 156 Kč
Odkládací police. Hluková izolace. Držák pro pracovní lampu LED 3-500. Automatické spouštění/vypnutí: automaticky spustí/vypne se zpožděním 2 – 3 s.
Další informace
| Hmotnost | 40 kg |
|---|---|
| Otáčky | 29 000 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 477 × 805 × 340 mm |
| Příkon | 1 300 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | OPTIMUM® |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Typ brusky | S odsáváním |
| Hmotnost | 40 kg |
| Dle materiálu | Kov |




_segment--20-4-d-radius-80-mm.jpg?662f80ea)

_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)