Analogová pájecí stanice je určena především k měkkému pájení vyžadujícímu přesnost a kontrolu teploty hrotu – zejména v elektronice a bižuterii. Dále je možné ji použít k drobnému řezání či spojování plastů a také k vypalování symbolů do dřeva.
Pájecí stanice EXTOL PREMIUM 8894520
549 Kč
Analogová pájecí stanice je určena především k měkkému pájení vyžadujícímu přesnost a kontrolu teploty hrotu – zejména v elektronice a bižuterii. Dále je možné ji použít k drobnému řezání či spojování plastů a také k vypalování symbolů do dřeva.
Další informace
| Hmotnost | 0,833 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost (bez kabelu) | 70 g |
| Příslušenství | odnímatelný stojánek |
| Příkon | 40 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 0,833 kg |


















