Pákové svěrka s rastrovým mechanismem pro efektivní upnutí bez nežádoucích vibrací.
Páková svěrka HZ 254 Schweißkraft®
1 874 Kč
Pákové svěrka s rastrovým mechanismem pro efektivní upnutí bez nežádoucích vibrací.
Další informace
| Hmotnost | 1,3 kg |
|---|---|
| Max. svěrná síla | 460 kg |
| Svěrná šířka | 254 mm |
| Průřez | 22 x 11 mm |
| Vyložení | 121mm |
| Průměr závitu | M10 |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Schweißkraft® |
| Hmotnost | 1,3 kg |

_pakova-sverka-hz-254-schwei--kraft.jpg?662f80ea)







