- Robustní plně hydraulické zařízení pro zvedání i spouštění
- Lehce jdoucí hydraulická pumpa s tvrdě pochromovaným pístem a přetlakovým ventilem
- Spouštěcí rychlost plynule nastavitelná odpouštěcím ventilem
- Mechanický rychlozdvih s maximální výškou vidlice 800 mm jen s 23 kyvy oje
- Rám a vidlice v ve stabilní a proti zkrutu odolné konstrukci
- Ergonomicky tvarovaná oj s doplňkovým potažením umělou hmotou
- Snadno řiditelný díky velkému rejdu ±105°
- Snadný pojezd i při velkém zatížení při nastavení pumpy do neutrální polohy
- Velmi tichý díky hliníkovým řízeným kolečkům s plně pogumovaným povrchem a dvojitým vidlicovými kolečky z polyuretanu (PU)
- Bezúdržbová kuličková ložiska
- Vyrobeno podle směrnic CE
Extol Premium 8878208 zakrývací plachta 200g/m² 4x6m
820 Kč
Pákové nůžky na plech Metallkraft® TBS 1050-10 T
27 091 KčPaletový vozík Unicraft® PHH 1001
20 280 Kč
Robustní plně hydraulické zařízení pro zvedání i spouštění Lehce jdoucí hydraulická pumpa s tvrdě pochromovaným pístem a přetlakovým ventilem Spouštěcí rychlost plynule nastavitelná odpouštěcím ventilem Mechanický rychlozdvih s maximální výškou vidlice 800 mm jen s…
Další informace
| Hmotnost | 122 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 1000 kg |
| Šířka vidlice | 160 mm |
| Délka vidlice | 1150 mm |
| Min. výška zdvihu | 85 mm |
| Max. výška zdvihu | 715 mm |
| Výška zvedací konstrukce | 430 mm |
| Rozsah rejdu | 210 ° |
| Rozměry řízených kol | 180×50mm |
| Rozměry vidlicových kol | 74×50mm |
| Celková šířka | 540 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 122 kg |

_paletovy-vozik-unicraft-phh-1001.jpg?662f80ea)
_paletovy-vozik-unicraft-phh-1001.jpg?662f80ea)
_paletovy-vozik-unicraft-phh-1001.jpg?662f80ea)







