Kombi bruska je určena pro broušení kovových a dřevěných součástí, dílců a pro ostření nástrojů (vrtáky, sekáče, nože, zahradnické nářadí atd.). Podle použitého brusného pásu lze používat na různé druhy materiálu. Využití najde v nástrojařských dílnách, údržbách, malých a středních výrobních provozech.
OPTIMUM Talířová bruska na kov OPTIMUM® OPTIgrind GB 305 D
11 509 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø12 x 96 x 151 mm
133 KčPásová bruska ROXTA RBP-100
2 490 Kč
Kombi bruska je určena pro broušení kovových a dřevěných součástí, dílců a pro ostření nástrojů (vrtáky, sekáče, nože, zahradnické nářadí atd. ). Podle použitého brusného pásu lze používat na různé druhy materiálu. Využití najde v nástrojařských…
Další informace
| Hmotnost | 13 kg |
|---|---|
| Otáčky motoru | 1 450 /min. |
| Záruka | 2 roky |
| Příkon | 350 W |
| Napětí | 230 V |
| Typ brusky na dřevo | Kombinovaná |
| Rozměr brusného pásu | 914 x 100 mm |
| Průměr brusného talíře | 150 mm |
| Značka | ROXTA |
| Filtrovací příkon | 100 – 499 W |
| Typ brusky | Pásové |
| Hmotnost | 13 kg |








