SK pilový kotouč pro příčné a podélné řezání přírodního dřeva s omezovačem třísky.
Pilový kotouč Holzkraft® 315×30 mm/18z.
1 995 Kč
SK pilový kotouč pro příčné a podélné řezání přírodního dřeva s omezovačem třísky.
Další informace
| Hmotnost | 1,46 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 28 |
| Šířka řezu | 3 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 18z. |
| Značka | Holzkraft® |
| Hmotnost | 1,46 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 315 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 3 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-holzkraft-315x30-mm-18z.jpg?662f80ea)







