SK pilový kotouč pro podélný řez s omezovačem třísek a dilatačními drážkami.
Pilový kotouč Holzkraft® 600×30 mm/36z.
4 586 Kč
SK pilový kotouč pro podélný řez s omezovačem třísek a dilatačními drážkami.
Další informace
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 36 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 30 mm |
| Šířka řezu | 3,8 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 36z. |
| Značka | Holzkraft® |
| Hmotnost | 10 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 600 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 3,8 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-holzkraft-600x30-mm-36z.jpg?662f80ea)







