Aircraft Hadicový olejovač (přimazávač) 1/4", 8 bar
325 Kč
Schweißkraft® Přídavný blok pro svěrky
156 KčPilový kotouč Metallkraft® 315×32 mm/120z.
4 223 Kč
Další informace
| Hmotnost | 1,4 kg |
|---|---|
| Průměr upnutí pilového kotouče | 32 mm |
| Šířka řezu | 2,5 mm |
| Počet zubů | 120 |
| Rozteč zubů | 8 mm |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 315 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,5 mm |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 32 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 120z. |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |








