Vynikající tepelně izolační vlastnosti, výborně odolávají zatížení a vyrovnávají bodové nerovnosti Podložka z extrudovaného polystyrenu určená pod laminátové a dřevěné podlahové krytiny. Vyznačuje se schopností tepelně a zvukově izolovat, pohlcovat drobné bodové nerovnosti povrchu, velkou odolností proti zatížení a vysokou hodnotou redukce kročejového hluku. Podložky STARLON vylepšují uživatelský komfort a prodlužují životnost samotné podlahy. Použití – vhodná pod extrémně namáhané a zatížené podlahy – ideální všude tam, kde je vyžadována vynikající tepelná izolace – na podkladech s většími bodovými nerovnostmi Vlastnosti – extrémní odolnost proti zatížení – ve své třídě excelentní tepelná izolace – výborně vyrovnává bodové nerovnosti – výborně tlumí kročejový hluk – nenasákavý – hygienicky a ekologicky nezávadný – bez zápachu Podložky jsou k dostání v provedení jako pásy nebo desky v závislosti na tloušťce podložky Technická data – Tloušťka: 2 mm (pás) / 3 mm (pás nebo deska) / 5 mm (deska) / 6 mm (deska) – Rozměr pásů: 15 bm – Rozměr desek: 50 x 100 cm
Aircraft Hadicový olejovač (přimazávač) 1/4", 8 bar
325 Kč
Schweißkraft® Přídavný blok pro svěrky
156 KčStarlon Podlahová podložka Profesional 1000 x 500 x 6 mm
289 Kč
Vynikající tepelně izolační vlastnosti, výborně odolávají zatížení a vyrovnávají bodové nerovnosti Podložka z extrudovaného polystyrenu určená pod laminátové a dřevěné podlahové krytiny. Vyznačuje se schopností tepelně a zvukově izolovat, pohlcovat drobné bodové nerovnosti povrchu, velkou…
Další informace
| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 80 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 25,4 mm |
| Šířka řezu | 2,4 mm |
| Otáčky | 1500ot/min |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,4 mm |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Specifikace materiálu | Kovové trubky a profily |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Počet zubů pilového kotouče | 80z. |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 25,4 mm |
| Průměr pilového kotouče | 355 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-355x25-4-mm-80z.jpg?662f80ea)







