Pilový kotouč Metallkraft® 355×25,4 mm/90z.
4 707 Kč
Další informace
| Hmotnost | 1,5 kg |
|---|---|
| Počet zubů | 90 |
| Průměr upnutí pilového kotouče | 25,4 mm |
| Šířka řezu | 2,4 mm |
| Otáčky | 1500ot/min |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,4 mm |
| Značka | Metallkraft® |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 25,4 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 90z. |
| Průměr pilového kotouče | 355 mm |
| Specifikace materiálu | Nerezová ocel |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-metallkraft-355x25-4-mm-90z.jpg?662f80ea)







