Další informace
| Hmotnost | 9,93 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ příslušenství | Kotoučové pily |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 9,93 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Počet zubů pilového kotouče | 84z. |
| Tloušťka pilového kotouče | 3,2 mm |
| Průměr pilového kotouče | 700 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |

_pilovy-kotouc-scheppach-700x30-mm-84z.jpg?662f80ea)







