pro řezání polaminované dřevotřísky a hliníku
Sada vrtáků do dřeva (6ks) STAVTOOL ø 10/12/14/16/18/20 x 460 mm
700 Kč
Elektrická příklepová vrtačka EXTOL CRAFT 401182
1 190 KčPilový kotouč XTline ø 250×30 mm Dostupné varianty: Pilový kotouč XTline ø 250×30 mm/20 zubů
269 Kč
pro řezání polaminované dřevotřísky a hliníku
Další informace
| Hmotnost | 1,06 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Pilový kotouč XTline ø 250×30 mm/20 zubů |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 1,8 mm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 1,06 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Počet zubů pilového kotouče | 80z. |
| Průměr pilového kotouče | 250 mm |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |








