pro řezání polaminované dřevotřísky a hliníku
Sada vrtáků do dřeva (6ks) STAVTOOL ø 10/12/14/16/18/20 x 460 mm
700 Kč
Elektrická příklepová vrtačka EXTOL CRAFT 401182
1 190 KčPilový kotouč XTline ø 400×30 mm Dostupné varianty: Pilový kotouč XTline ø 400×30 mm/32 zubů
940 Kč
pro řezání polaminované dřevotřísky a hliníku
Další informace
| Hmotnost | 2,94 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Pilový kotouč XTline ø 400×30 mm/32 zubů |
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Vnitřní průměr pilového kotouče | 30 mm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 2,94 kg |
| Specifikace materiálu | Tvrdé dřevo |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Okružní |
| Průměr pilového kotouče | 400 mm |
| Tloušťka pilového kotouče | 2,8 mm |
| Počet zubů pilového kotouče | 100z. |
| Typ okružní pily | Stolní |
| Dle typu | Pilové kotouče |








