- Kvalitní odhlučnění umožňuje použití přímo na pracovišti, poblíž kanceláří, atp.
- Dvouválcový vysoce výkonný agregát ze šedé litiny ve spojení s nízkými otáčkami zaručuje tichý provoz s nízkými vibracemi a tím i dlouhou životnost
- Napínání klínového řemene je přístupné zvenku
- Optimální chlazení pomocí velkého setrvačníku a kola ventilátoru
- Kvalitní tlakový spínač CONDOR, bezpečnostní rychlospojky RECTUS
- Počítadlo provozních hodin
- Ukazatel stavu oleje
- Jištění motoru, manometr, řídící jednotka, přepínač hvězda-trojúhelník, odlehčení při rozběhu
- Kulový ventil na výstupu
- Silentbloky
Pístový kompresor Aircraft® Airprofi 753/270/10 H Silent
176 848 Kč
Kvalitní odhlučnění umožňuje použití přímo na pracovišti, poblíž kanceláří, atp. Dvouválcový vysoce výkonný agregát ze šedé litiny ve spojení s nízkými otáčkami zaručuje tichý provoz s nízkými vibracemi a tím i dlouhou životnost Napínání klínového…
Další informace
| Hmotnost | 262 kg |
|---|---|
| Kompresní systém | HOS |
| Plnící výkon cca | 550 l/min |
| Otáčky | 920 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 1 690 × 780 × 1 740 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 63 dB(A) |
| Válce / stupně | 2 / 2 |
| Tlak (bar) | 10 |
| Tlaková nádoba (l) | 270 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Sací výkon (l/min) | 674 |
| Příkon | 4 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 4 000 – 4 499 W |
| Hmotnost | 262 kg |









