Pro řezání hliníku, ocelového plechu, ostatních kovů, trubek, plastu.
Typ řezu: odolný proti zlomení
Diamantový segmentový kotouč na suché řezání EXTOL PREMIUM ø 180x22,2 mm
350 Kč
Extol Premium 8864000 CC 120
839 KčPlátky do přímočaré pily (5ks) EXTOL PREMIUM Bi-metal 8805705
240 Kč
Pro řezání hliníku, ocelového plechu, ostatních kovů, trubek, plastu. Typ řezu: odolný proti zlomení
Další informace
| Hmotnost | 0,053 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 106×1,8mm |
| Materiál | Bi-Metal |
| Info | tloušťka 1mm, prořez 1-3mm, broušené zvlněné zuby |
| Způsob upnutí | Stopka "U" |
| Max. prořez materiálem | 3 mm |
| Typ řezu | Čistý řez |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,053 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Specifikace materiálu | Ocelové plechy |
| Sada | ANO |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Přímočaré |
| Dle typu | Sady plátků do přímočaré pily |









