Další informace
| Hmotnost | 0,039 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | Bi-metal, HSS, HCS |
| Způsob upnutí | Stopka "T" |
| Max. prořez materiálem | 30 mm |
| Typ řezu | Čistý řez |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,039 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Specifikace materiálu | Překližka |
| Sada | ANO |
| Určeno pro | Pily |
| Typ pily | Přímočaré |
| Dle typu | Sady plátků do přímočaré pily |










