Další informace
| Hmotnost | 1,165 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 280x18mm, šířka ostří 75mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS MAX |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 1,165 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS MAX |
| Typ sekáčů | Široké |










