Další informace
| Hmotnost | 0,244 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 250x14mm, šířka ostří 20mm |
| Dle materiálu | Vláknitý a cementotřískový materiál |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,244 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ sekáčů | Plochý |
| Typ upnutí | SDS plus |










