- Automatický napínač brusného pásu
- Plynulá regulace rychlosti
- Rukojeť izolující proti chladu
Ulamovací zavírací nůž se zásobníkem 19 mm FORTUM
235 Kč
Boční nýtovací kleště 200 mm pro maticové nýty (M3 - M6) FORTUM
1 280 KčPneumatická pásová bruska Aircraft® BS-C 20 PRO VS
6 401 Kč
Automatický napínač brusného pásu. Plynulá regulace rychlosti. Rukojeť izolující proti chladu
Další informace
| Hmotnost | 0,85 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6 bar |
| Spotřeba vzduchu | 400 l/min |
| Rozměry brusného pásu | 20×520mm |
| Otáčky | 18000ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 396×95×85mm |
| Značka | Aircraft® |
| Typ brusky | Pásové |
| Hmotnost | 0,85 kg |








