- Inovativní koncepce 5 lamel pro ještě vyšší výkon než u konvenčních pohonů
- Spolehlivý a efektivní provoz
- Pro práce na obtížně přístupných místech
- Ovládací páčka s pojistkou
Mini převodové štípací kleště CrMo 200 mm/8" EXTOL PREMIUM
370 Kč
Montážní kleště na dutinové hmoždinky 175 mm FORTUM
380 KčPneumatická přímá bruska Aircraft® WST Mini PRO
2 526 Kč
Inovativní koncepce 5 lamel pro ještě vyšší výkon než u konvenčních pohonů Spolehlivý a efektivní provoz Pro práce na obtížně přístupných místech Ovládací páčka s pojistkou
Další informace
| Hmotnost | 0,43 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/4 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 84 l/min |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 6 mm |
| Otáčky | 18000ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 162×69×66mm |
| Značka | Aircraft® |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 0,43 kg |







