PPB-200 – Pneumatická stopková bruska přímá
Příslušenství:
- 2x kleština (3 a 6mm)
- 2x klíč
1 395 Kč
PPB-200 – Pneumatická stopková bruska přímá Příslušenství: 2x kleština (3 a 6mm) 2x klíč
PPB-200 – Pneumatická stopková bruska přímá
| Hmotnost | 1,4 kg |
|---|---|
| Výkon | 336.000 W |
| Otáčky | 18 000 min. |
| Upínací ø | 3 a 6 mm |
| Vzduchový vstup | 1/4 |
| Tlak vzduchu | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 99 l/min. |
| Velikost hadice | 3/8 |
| Velikost brusky | 178 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Typ brusky | Přímé |
| Hmotnost | 1,4 kg |