Další informace
| Hmotnost | 1,1 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 238 l/min |
| Max. utahovací moment | 3 – 8 Nm |
| Upnutí | 1/4 |
| Otáčky | 1800ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 210×157×43mm |
| Hl. akustického výkonu LWA | 99 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku LPA | 88 dB(A) |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,1 kg |










