- Velmi nízká hmotnost a kompaktní konstrukce při maximálním výkonu
- Tři stupně nastavení utahovacího momentu
- Držadlo s izolací proti chladu a vibracím
- Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
- Výkonný dvojitý příklep
- Dodáváno v plastovém kufru
Aircraft® Závitová spojka (nipl) rozebíratelná 1/8" × 1/8”
83 Kč
Sada hlavic HONITON 1/2" imbus prodloužené 16dílů
1 450 KčPneumatický rázový utahovák 1/2″ Aircraft® ISS Pro Komposit + příslušenství
3 054 Kč
Velmi nízká hmotnost a kompaktní konstrukce při maximálním výkonu Tři stupně nastavení utahovacího momentu Držadlo s izolací proti chladu a vibracím Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu Výkonný dvojitý příklep Dodáváno v plastovém kufru
Další informace
| Hmotnost | 2,1 kg |
|---|---|
| Upnutí | 1/2 |
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Utahovací moment - pravý | 180 / 560 / 600 Nm |
| Utahovací moment - levý | 600 Nm |
| Přípojka vzduchu | 1/4 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 143 l/min |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 600 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 2,1 kg |








