- Technologie Twin Turbo: vysoký točivý moment navzdory kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti
- Výkonný dvojitý kladívkový příklep
- Inovativní vzduchový motor s osmi lamelami – o 25 procent vyšší síla příklepu zajišťuje maximální točivý moment
- Nízké vibrace
- Volič směru lze ovládat jednou rukou
- Rukojeť izolující proti chladu
Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra Dostupné varianty: Instalatéřské SIKO kleště KNIPEX Cobra 400 mm
1 864 Kč
Závitová spojka (mosaz) 3/4" AG, trubka 18 mm Aircraft 2150011
253 KčPneumatický rázový utahovák 1/2″ Aircraft® ISS-TTM
6 013 Kč
Technologie Twin Turbo: vysoký točivý moment navzdory kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti Výkonný dvojitý kladívkový příklep Inovativní vzduchový motor s osmi lamelami – o 25 procent vyšší síla příklepu zajišťuje maximální točivý moment Nízké…
Další informace
| Hmotnost | 1,3 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/4 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 115 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 450 Nm |
| Utahovací moment - levý | 500 Nm |
| Upnutí | 1/2 |
| Otáčky | 8000ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 85×277×65mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 84,8 dB(A) |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 550 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 1,3 kg |









