- vibrace čtyřhranu <0.4mm
- 8x průmyslová hlavice: 10; 11; 13; 14; 17; 19; 22; 24mm
- 1x prodloužení
- 1x olejnička
- 1x mazací hlavice
Matný očkoplochý klíč GK TOOLS Dostupné varianty: Matný očkoplochý klíč GK TOOLS 19x19 mm
52 Kč
Pistole na huštění s manometrem XTline XT10087
1 160 KčPneumatický rázový utahovák 1/2″ XTline XT10026B
2 390 Kč
vibrace čtyřhranu <0. 4mm 8x průmyslová hlavice: 10; 11; 13; 14; 17; 19; 22; 24mm 1x prodloužení 1x olejnička 1x mazací hlavice
Další informace
| Hmotnost | 2,6 kg |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu | 380l/min |
| Volnoběžné otáčky | 7000/min |
| Maximální velikost šroubu | M16 |
| Přívod vzduchu | 1/4” |
| Tlak vzduchu | 6-8kg/cm2 |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 680 Nm |
| Značka | XTline |
| Hmotnost | 2,6 kg |
















