- Vhodné zejména pro nákladní automobily, dopravce, automobilové dílny, autobusové dopravce
- Díky vysokému utahovacímu momentu je ideální pro velké šroubové spoje, které je obtížné povolit
- Pravý i levý utahovací moment lze regulovat ve 3 stupních
PROMA Trubka plastová pro průmyslové vysavače (2ks)
139 Kč
Pneumatická úhlová bruska Aircraft® WST VS PRO
2 420 KčPneumatický rázový utahovák 1″ Aircraft® ISS PRO L
16 476 Kč
Vhodné zejména pro nákladní automobily, dopravce, automobilové dílny, autobusové dopravce Díky vysokému utahovacímu momentu je ideální pro velké šroubové spoje, které je obtížné povolit Pravý i levý utahovací moment lze regulovat ve 3 stupních
Další informace
| Hmotnost | 7,5 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/2 |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 405 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 1340/1760/1960 Nm |
| Utahovací moment - levý | 1350/1760/2030 Nm |
| Upnutí | 1 |
| Rozměry (š × v × h) | 492×175×116mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 96 dB(A) |
| Záruka | 2 roky |
| Max. utahovací moment | 2 441 Nm |
| Značka | Aircraft® |
| Hmotnost | 7,5 kg |









