DIN 338, HSS, válcová stopka
délka pracovní/celková: 81/125mm
Prodloužený vrták do kovu STAVTOOL Dostupné varianty: Prodloužený vrták do kovu Stavtool ø 4,5×115 mm
21 Kč
DIN 338, HSS, válcová stopka délka pracovní/celková: 81/125mm
Další informace
| Hmotnost | 0,036 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Prodloužený vrták do kovu Stavtool ø 4,5×115 mm |
| Typ HSS vrtáku | HSS-R |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,036 kg |
| Sada | NE |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |
| Typ vrtáku | Dlouhé |










