Základní příslušenství:
- podstavec
- osvětlení
- chlazení
- brzda
- 3-čel. univerzální sklíčidlo
- luneta pevná
- luneta posuvná
- digitální odměřování os X,Y,Z
352 580 Kč
Základní příslušenství: podstavec osvětlení chlazení brzda 3-čel. univerzální sklíčidlo luneta pevná luneta posuvná digitální odměřování os X,Y,Z Digitální odměřování v hodnotě 22 990,- Kč ZDARMA
| Hmotnost | 1290 kg |
|---|---|
| Točná délka | 1 000 mm |
| Točný Ø nad ložem | 410 mm |
| Točný Ø nad suportem | 255 mm |
| Průchod vřetene | 52 mm |
| Posuv pinoly | 120 mm |
| Rozsah otáček | 45 – 1 800 min.ֿ¹ |
| Počet stupňů otáček | 16 |
| Závity metrické - počet stupňů | 39 |
| Závity palcové - rozsah | 2 – 72 záv./1 |
| Závity palcové - počet stupňů | 45 |
| Automatický posuv podélný - počet stupňů | 17 |
| Automatický posuv příčný - počet stupňů | 17 |
| Rozměry (d x š x v) | 1 940 x 850 x 1 320 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Točný Ø nad sedl. mezerou | 558 mm |
| Příkon | 3 300 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 3 000 – 3 499 W |
| Hmotnost | 1 290 kg |