Nosič leštících kotoučů M14 - suchý zip EXTOL INDUSTRIAL ø 180 mm
190 Kč
Extol Industrial EX8791256
1 150 KčPROMA MZD-15/120 – Motorový zahradní drtič, 15 Hp, 120 mm
41 990 Kč
Další informace
| Hmotnost | 180 kg |
|---|---|
| Objem válce | 420 cm³ |
| Jmenovitý výkon motoru | 9,7 kW |
| Maximální výkon motoru | 11,25 kW |
| Otáčky max. zatížení | 3 600 ot./min. |
| Kapacita palivové nádrže | 6,5 l |
| Kapacita olejové nádrže | 1,1 l |
| Maximální velikost hrdla | 120 mm |
| Rozměry | 114 x 66 x 112 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 180 kg |























