- Určen pro vysávání kapalin, třísek a dalších pevných částic, např. pro vysávání chladicích kapalin, kapalin s obsahem oleje a kovových třísek
- Mezi nádobou a hlavou se nachází oddělovací nádoba s vestavěným olejovým filtrem
- Motory jsou vhodné pro nejnáročnější čištění a zajišťují dlouhou životnost
- Speciální těsnění mezi hlavou a nádobou je odolné proti olejům a zbytkům chemikálií
- Pružná sací hadice je odolná proti vysokému zatížení a přetočení
- Přípojka hadice s blokovacím mechanismem zabraňuje uvolnění hadice během čištění
- Vestavěná zásuvka pro připojení elektrického nářadí
- Ergonomický design hlavy s háky na kabely
- Plovák pro bezpečné zastavení při naplnění nádoby
- Sací motor je vybavený filtrem hluku, který zajišťuje tichý provoz
- Tři motory se samostatnými vypínači – značná úspora energie
- Vybavení: ochrana motoru, podvozek, naklápěcí mechanismus, zásuvka, hadice a sada hubic, držák kabelu, antistatická úprava
Průmyslový vysavač pro suché/mokré sání Cleancraft® flexCAT 390 EOT
39 000 Kč
Určen pro vysávání kapalin, třísek a dalších pevných částic, např. pro vysávání chladicích kapalin, kapalin s obsahem oleje a kovových třísek Mezi nádobou a hlavou se nachází oddělovací nádoba s vestavěným olejovým filtrem Motory jsou…
Další informace
| Hmotnost | 38,8 kg |
|---|---|
| Typ sání | Suché i mokré |
| Materiál nádoby | Polyethylen |
| Množství vzduchu | 10 750 l/min |
| Průměr hadice | 38 mm |
| Délka hadice | 4 m |
| Počet motorů | 3 |
| Počet stupňů výkonu | 2 |
| Délka kabelu | 8,5 m |
| Typ chlazení | Bypass |
| Rozměry (š × v × h) | 570 × 1 140 × 700 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 76 dB(A) |
| Záruka | 2 roky |
| Objem nádoby | 90 l |
| Příkon | 3 500 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Cleancraft® |
| Filtrovací příkon | 3 500 – 3 999 W |
| Hmotnost | 38,8 kg |
| Filtrační čistící systém | Bez oklepu filtru |
| Typ vysávání | Pro mokré a suché vysávání |

_prumyslovy-vysavac-pro-suche-mokre-sani-cleancraft-flexcat-390-eot.jpg?662f80ea)
_prumyslovy-vysavac-pro-suche-mokre-sani-cleancraft-flexcat-390-eot.jpg?662f80ea)







