Řezné a brusné kotouče rozdělujeme do tří kvalitativních řad Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial, přičemž řady Extol Premium a Extol Industrial splňují vyšší kvalitativní nároky profesionálních řemeslniků jak v kvalitě provedené práce, tak i svojí prodlouženou životností. Řezné kotouče Extol se vyznačují širokým spektrem použití. V naší nabídce jsou obsaženy kotouče pro obrábění oceli, nerezové oceli, hliníku a hliníkových slitin nebo přírodního a umělého kamene. Tyto kotouče jsou precizně sladěny pro jednotlivá použití a zaručují vysoký řezný výkon. Všechny řady řezných i brusných kotoučů jsou určeny k práci v úhlových bruskách při pracovní rychlosti 80m/s. Kotouče se vyrábějí v souladu s evropskými bezpoečnostními normami EN 12413
Nosič brusných výseků M14 se stopkou - suchý zip STAVTOOL ø 150 mm
96 Kč
Vodováha kovová, 1000mm, EXTOL CRAFT
290 KčŘezné kotouče na kov (5ks) EXTOL CRAFT ø 125x1x22,2 mm
124 Kč
Řezné a brusné kotouče rozdělujeme do tří kvalitativních řad Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial, přičemž řady Extol Premium a Extol Industrial splňují vyšší kvalitativní nároky profesionálních řemeslniků jak v kvalitě provedené práce, tak…
Další informace
| Hmotnost | 0,139 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 125×1,0x22,2mm |
| Info | EN 12413 |
| Dle materiálu | Ocel |
| Tloušťka kotouče | 1 mm |
| Průměr kotouče | 125 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Dle činnosti | Řezání |
| Hmotnost | 0,139 kg |
| Průměr | 125 mm |
| Dle typu | Řezné kotouče |









