- Plynulý zdvih/spouštění břemene
- Malá síla nutná pro zdvih maximální zátěže pomocí krátké páky s protiskluzovou gumovou rukojetí
- Tlaková bezazbestová brzda pro bezpečné držení břemene
- Otočné závěsné háky
- Základní zdvih 1,5 m
- Robustní provedení – pevný, lakovaný ocelový kryt řetězu a otočné páky
- Konstrukce dle ČSN EN 13157
- Pozinkovaný řetěz dle DIN ISO 3077
Ruční řetězový zvedák Unicraft® HZ 3001
4 428 Kč
Plynulý zdvih/spouštění břemene Malá síla nutná pro zdvih maximální zátěže pomocí krátké páky s protiskluzovou gumovou rukojetí Tlaková bezazbestová brzda pro bezpečné držení břemene Otočné závěsné háky Základní zdvih 1,5 m Robustní provedení – pevný,…
Další informace
| Hmotnost | 18,7 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 3 t |
| Délka páky | 420 mm |
| Max. výška zdvihu | 1,5 m |
| Zdvihací síla | 320 N |
| Počet řetězů | 1 |
| Rozměry (š × v × h) | 211×480×195mm |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 18,7 kg |









