Další informace
| Hmotnost | 0,001 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Doplňující parametr | (-) 3-4-5-6-7x25mm |
| Typ bitu | PL |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,001 kg |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |
Extol Metr svinovací 7,5m šířka pásku 25mm 3157
191 Kč
Akumulátor EXTOL PREMIUM 8891103B NiCd 1,5 Ah/9,6V
990 Kč69 Kč
| Hmotnost | 0,001 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Doplňující parametr | (-) 3-4-5-6-7x25mm |
| Typ bitu | PL |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,001 kg |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |