dlaždice, obklady, korunky: 33,53,67,73mm, unašeč, vrták
Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN Dostupné varianty: Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN M10x100 mm
112 Kč
RICHMANN Zámek visací 50mm
65 KčSada diamantových korunkových vrtáků (4ks) STAVTOOL ø 33/53/67/73 mm
540 Kč
dlaždice, obklady, korunky: 33,53,67,73mm, unašeč, vrták
Další informace
| Hmotnost | 0,74 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 73 mm |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,74 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |









