Pro vrtání vysoce přesných děr v neštípavých materiálech. Šestihranná stopka.
CORONA PC9218, rychlosklíčidlo závitové 3/8 0,8-10,0mm
102 Kč
EXTOL PREMIUM Papíry brusné delta, bal. 20ks, 93mm, P40, 6 otvorů, uchycení: suchý zip
49 KčSada hadovitých vrtáků do dřeva (6ks) EXTOL PREMIUM ø 6/8/10/12/16/20 x 260 mm
540 Kč
Pro vrtání vysoce přesných děr v neštípavých materiálech. Šestihranná stopka.
Další informace
| Hmotnost | 1,1 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 6-20x260mm |
| Info | Pro vrtání vysoce přesných děr v neštípavých materiálech. Šestihranná stopka. |
| Doplňující parametr | O 6-8-10-12-16-20x260mm, šestihranná stopka, v dřevěné kazetě |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Dlouhé |










