Další informace
| Hmotnost | 0,83 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Info | optimální otáčky: průměry 64-76 mm – 950 ot./min., průměr 89 mm – 800 ot./min., průměry 102-127 mm – 650 ot./min. |
| Doplňující parametr | výška korunky 25mm |
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 127 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,83 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |











