19,22,29,32,39,44,51,64,76,89,102,127mm, držák korunek, vodící vrták, imbus klíč
Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN Dostupné varianty: Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN M10x100 mm
112 Kč
RICHMANN Zámek visací 50mm
65 KčSada korunkových vrtáků do dřeva (12ks) STAVTOOL ø 19/22/29/32/39/44/51/64/76/89/102/127 mm
270 Kč
19,22,29,32,39,44,51,64,76,89,102,127mm, držák korunek, vodící vrták, imbus klíč
Další informace
| Hmotnost | 0,94 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 39 mm |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,94 kg |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |









