Další informace
| Hmotnost | 0,25 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Info | optimální otáčky: průměry 32-38 mm: 2 000ot./min., průměry 51-54 mm: 1 800 ot./min. |
| Doplňující parametr | max. hloubka 25mm |
| Typ vykružovací korunky | HSS bimetal |
| Průměr korunky | 54 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,25 kg |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |
| Dle materiálu | Plech |










