19,22,25,29,35,38,44,51,57,64mm + upínací držáky A2 a A4
OPTIMUM Pásová pila na kov OPTIMUM® OPTIsaw SD 500
224 904 Kč
Bezolejový odhlučněný kompresor ABAC Super Silent Line OS20P-1,5-50CM
11 951 KčSada korunkových vrtáků HSS Bi-metal (7ks) RUKO ø 19/22/25/29/35/38/44/51/57/64 mm
3 000 Kč
19,22,25,29,35,38,44,51,57,64mm + upínací držáky A2 a A4
Další informace
| Hmotnost | 1,78 kg |
|---|---|
| Typ vykružovací korunky | HSS bimetal |
| Průměr korunky | 64 mm |
| Značka | RUKO |
| Hmotnost | 1,78 kg |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |
| Dle materiálu | Plech |








